זיהוי זיופים

חושש מפני גניבת זהות? מעוניין להוכיח כי מסמך זה או אחר מזויף? כבר שמעת על שירות זיהוי זיופים הניתן על ידי גרפולוגים משפטיים?

פנינה אריאלי הינה גרפולוגית מוסמכת ומקצועית, עם מעל 30 שנות ניסיון, המספקת שירות זיהוי זיופים.

גב' אריאלי הינה הכתובת הנכונה בכל פנייה מסיבות רבות:

• ניסיון מקצועי עשיר
• השתתפות בהשתלמויות רבות אצל מומחים בכירים בישראל ובארה"ב
• שיתוף פעולה פורה עם בתי משפט ועם עורכי דין
• חברות באגודה הישראלית לגרפולוגיה
• נותנת הרצאות ב"גרפולוגיה משפטית" בכל מחוזות לשכת עורכי הדין
• הרצאות באגודה הישראלית ובארה"ב
• קרוב ל- 400 מינויים מטעם בתי המשפט בארץ

פנינה אריאלי - מכון לגרפולוגיה משפטית

מתי עולה הצורך בזיהוי זיופים?

גניבת זהות הינו תרחיש מפחיד, אך לצערנו לא בלתי אפשרי. אדם עלול להתחזות לאדם אחר ולקחת בשמו הלוואה מהבנק, לרכוש רכב, למכור את ביתו של האיש ועוד. החשד לזיוף עולה על פי רוב על סמך מסמכים שמוגשים לאדם שזהותו נגנבה – טפסי הלוואות שעליהם כביכול חתום, חוזה רכישה ו/או מכירה של דירה ועוד.

במצבים אלו קשה מאוד להוכיח את הזיוף, וכאן ניתן וכדאי לפנות לשירותי גרפולוגיה משפטית.

מה בודקת הגרפולוגית?

הגרפולוגיה מתמקדת בצורה של הכתב ובאלמנטים בלתי מודעים של הכתוב. כך למשל, בשעה שאפשר לזייף את המראה הצורני של אות זו או אחרת,  לא ניתן לזייף את מידת הלחץ על הנייר למשל.
זיהוי זיופים מורכב ממרכיבים רבים, שבחלקם אינם מודעים, ולכן תוצאות הבדיקה לרוב משקפות את המציאות. בדיקה גרפולוגית מקובלת במיוחד בתיקים המתנהלים בבתי המשפט, כאשר כמות הראיות אינה מספיקה כדי לפסוק בצורה חד משמעית לטובת צד זה או אחר.
פנינה אריאלי היא גרפולוגית מקצועית, שעובדת בשיתוף פעולה עם בתי משפט ועם עורכי דין. יש בידה לסייע בזיהוי זיופים של זיוף חתימה ושל מסמכים, כאשר היא מבצעת כל משימה בצורה קפדנית ומקצועית.

לקבלת מידע נוסף אודות שירותי הגרפולוגיה המשפטית ולהזמנת שירות חייגו עכשיו 6266866 - 04 או צרו קשר דרך האתר ואשמח לעמוד לשירותכם

סגירת תפריט