אבחון על ידי גרפולוג

ניתוח על ידי גרפולוג למתן הכוונה מקצועית

ההתלבטות של רוב האנשים לגבי ההמשך מתחילה כבר בגיל תיכון, בו עלינו להחליט אם לבחור בלימודים הומניים, ריאליים, או מקצועיים כלשהם. התלבטות זו מתחזקת עו יותר לאחר סיום השירות הצבאי.

הבחירה במקצוע מסוים אינה מנותקת מהרקע המשפחתי והתרבותי ממנו אנו צומחים ומושפעת בהרבה מהמקרים מציפיות ההורים, מיוקרתיות של מקצוע מסוים, או מהרצון "לעשות כסף", ולאו דווקא מהנטייה הטבעית שלנו.

באבחון גרפולוגי על ידי גרפולוג מומחה למתן הכוונה מקצועית, בודקים את צרכיו של הנועץ מול יכולותיו ונטיות לבו. לעיתים, יש לאדם מסוים הבנה מתמטית גבוהה, אך זה לא מעניין אותו. אולי הוא רוצה להיות טייס, כדי לזכות ליוקרה בין החברה, אך אין לו הכישורים לכך.

ההכוונה המקצועית של הגרפולוג נועדה לייעץ ולכוון את הנועץ , בהתבסס על צרכיו הפסיכולוגיים, על מבנה אישיותו, נטיותיו, כישוריו והאינטליגנציה השכלית והרגשית שלו.

באמצעות ניתוח גרפולוג מקצועי תוכלו לקבל כיוון בבחירת המקצוע המתאים לכם ביותר.
ישנם גרפולוגים שונים המתאימים לכל גיל ולכל מטרה.

אבחון על ידי גרפולוג - פנינה אריאלי - מכון לגרפולוגיה משפטית

ניתוח גרפולוג למתן ייעוץ אישי / עסקי

גרפולוגיה יכולה לעזור בעמידה על קנקנו שם אדם. אם אתה עומד ליצור קשר עסקי או שותפות, או עומד לפני נסיעה ארוכה לחו"ל עם אדם מסוים, או מתכוון להעסיק עובד או מטפלת – ניתן לבצע אבחון גרפולוגי אצל גרפולוג מתמחה לגרפולוגיה לבדיקת אופיו של האדם, ניתוח יושרו האישי, מצבו הרגשי, חולשותיו וכישוריו.
ניתוח גרפולוג למתן ייעוץ אישי / עסקי - פנינה אריאלי - מכון לגרפולוגיה משפטית

אבחון גרפולוג למתן ייעוץ בזוגיות

נישואין הינם שינוי יזום מהותי בחיים, שבהכרח יוצר מהפך, משום שזוהי יצירת ה"ביחד" של שני עולמות שונים. יש לכל אחד תפיסת עולם שונה, רקע וניסיון חיים שונה, וכן סדרי עדיפויות שונים.

לעיתים קרובות אנשים בוחרים מראש בבן-זוג לא מתאים ומכניסים עצמם לקונפליקט בצורה לא מודעת:

 
  • בחירה בניגוד – כאשר גבר מופנם, "מרובע" ולא חברותי בוחר בבת זוג סוערת וחברותית.
  • בחירה שמושפעת ממערכת היחסים הראשונית עם ההורים. כשאדם מפנים דפוס זה ומחפש לחזור אליו, גם אם הוא היה מתסכל ולא טוב. (למשל, אישה שגדלה עם אב מרוחק ומנוכר, שלא נתן לה חום ואהבה, עלולה להתאהב בטיפוס כזה, כי מי שמשדר חום נראה לה "לא גבר". היא הולכת מראש על קונפליקט, כי טיפוס כזה תמיד ישדר לה שהיא "דבק").
  • בחירה שלא תאפשר קירבה אמיתית – מתאהבים באנשים בלתי מושגים, כמו אישה פנויה שמתאהבת בגבר נשוי, או כשאדם מתאהב בדיוק שבוע לפני שהוא עוזב לחו"ל ל- 5 שנים. הדבר נובע מפחד מקרבה, מחשיפה, מפתיחות, או מאיבוד האישיות.
 
יעוץ של גרפולוג או אבחון גרפולוגי למתן ייעוץ בנושא זוגיות, מטרתו להביא למודעות הנועץ/ים את מרכיבי האישיות של כל אחד מהצדדים, על-מנת להבין את מניעי הקשר ומהות היחסים העתידיים ביניהם. האם מדובר בקשר בריא, הנשען על שוויוניות, כבוד הדדי ואהבה, או האם מדובר בקשר חולה וסימביוטי שנועד לקונפליקטים.
הגרפולוג בודק על פי הכתב את סוג אופיו ונטיותיו של כל אחד מבני הזוג והאם האישיות שלהם יכולה להסתדר ביחד.
אבחון גרפולוג למתן ייעוץ בזוגיות - פנינה אריאלי - מכון לגרפולוגיה משפטית

לקבלת מידע נוסף אודות שירותי הגרפולוגיה המשפטית ולהזמנת שירות חייגו עכשיו 6266866 - 04 או צרו קשר דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם